Портал новин

Профілактичний рейд служби у справах дітей

З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 18 cічня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» у селах Велика Шкарівка та Онишківці.

Під час рейду обстежено умови проживання 2 сімей, діти у яких опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на профілактичному обліку та контролі в службі у справах дітей. За результатами проведеної роботи складено акти обстеження умов проживання сімей. З батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виховання своїх дітей, шкідливості вживання алкогольних напоїв, цільового використання державної соціальної допомоги, недопущення вчинення насильства в сім’ї відносно дітей.

За результатами перевірки підготовлено одне клопотання до Шепетівського відділу поліції щодо притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 184 КУпАП, за невиконання батьківських обов’язків.

Крім того, було обстежено умови проживання 2 сімей, де діти перебувають під опікою (піклуванням). За результатами перевірки виявлено, що умови проживання у вищезазначених сім’ях відповідають нормам. Підопічні забезпеченні усім необхідним.

Джерело: Шепетівська районна державна адміністрація.