Портал новин

Зміни у пенсійному забезпеченні 65 – річних громадян з 1 січня 2018 року

З 1 січня 2018 року органами Пенсійного фонду України в Хмельницькій області відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» проведені перерахунки пенсій для 84,7 тис. 65-річних пенсіонерів, а саме:
– особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлено в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (1489,20 грн.). Мінімальна заробітна плата, визначена законом про Державний бюджет України на 2018 рік становить 3723 грн.;
– проведено перерахунки раніше призначених пенсій шляхом встановлення максимального розміру пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) на рівні десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність – 13730 грн. Таких пенсіонерів в області нараховується 645 осіб.

Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.