Портал новин

102 інформує: зведення за 9.04-15.04

9 квітня ц.р., близько 14:30 годин в с. Рилівка, невідома особа шляхом вільного доступу викрала два килими, праску, телевізор, мікрохвильову піч, електричну плитку, холодильник та документи які належать місцевому жителю.

В період часу з 19 лютого ц.р., по 13 квітня ц.р., в м. Шепетівка, невідома особа, дізнавшись реквізити банківської картки місцевого жителя, здійснила оплату товарів/послуг через Інтернет на загальну суму 6480 гривень.

10 квітня ц.р., о 20.50 годин в чергову частину Шепетівського ВП надійшло повідомлення про те, 10 квітня ц.р., близько 14.30 годин в м. Шепетівка в міському маршрутному таксі невідома особа шляхом вільного доступу з правої кишені пальта місцевої жительки скоїла крадіжку мобільного телефону.

10 квітня ц.р. близько 18:00 годин в полі поблизу с. Білокриниччя Шепетівського р-ну поза межами населеного пункту, невідома особа виявила 152 мм снаряд часів ІІ Світової Війни. Охорону місця події забезпечують працівники патрульної поліції. Знешкодження буде проводитись групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

10.04.2018 о 10:14 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що протягом 1 місяця в м. Шепетівка, на дачному масиві невідома особа скоїла крадіжку залізного контейнеру, у якому зберігались робочий інвентар (лопати, сапи).

10 квітня ц.р., близько 01:00 год., в м. Шепетівка, невстановлена особа, знаходячись у приміщенні кафе, шляхом вільного доступу, з кишені куртки місцевого жителя, таємно викрала належний останньому мобільний телефон.

10 квітня ц.р., близько 07:00 годин в с. Ленківці, невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала телевізор який належить місцевому жителю.

10 квітня ц.р., о 12.00 годин в чергову частину Шепетівського ВП надійшла заява про, те що в період часу з 03 квітня ц.р., по 10 квітня ц.р., невідома особа скоїла крадіжку шляхом вільного доступу з гаманця грошових коштів в сумі 55 гривень та паспорт громадянина України.

В період часу з 10 березня по 11 квітня ц.р., в м. Шепетівка, вул. Пяскорського, невстановлена особа, шляхом демонтажу пам’ятника могили, таємно викрала три металеві рейси, які слугували фундаментом.

11 квітня ц.р., близько 13:00 годин в с. Червоний Цвіт, місцева жителька шляхом вільного доступу проникла на територію домоволодіння, де викрала вироби з металу вагою близько 50 кг.

11 квітня ц.р., близько 17:00 годин в м. Шепетівка, поблизу залізничної поліклініки, невстановлена особа відкрито викрала мобільний телефон та гаманець місцевої жительки.

11.04.2018 о 03:12 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що під час руху потяга “Ужгород-Харків” невстановлена особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку ноутбука, комп’ютерної мишки та диск пам’яті, паспорт громадянина України, що належить жителю м. Мукачево.

11 квітня ц.р. о 18:47 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що на автодорозі Шепетівка – Новоград Волинський неподалік с. Климентовичі, Шепетівського району, сталась ДТП за участі авто бензовозу та вантажним автомобілем марки “Даф”. Усі учасники події на місці, постраждалих не має.

11 квітня ц.р., близько 12:00 годин в м. Шепетівка, на спортивному майданчику, невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала мобільний телефон місцевого жителя.

12 квітня ц.р., о 09:30 годин в чергову частину надійшло відношення від ПАТ Укрзалізниця про те, що в ніч на 28 лютого ц.р., в м. Шепетівка, поблизу нафтобази, невідома особа шляхом вільного доступу таємно демонтувала та викрала 2 рейки довжиною 5 метрів та вагою 300 кілограм з колії Шепетівка Подільська – Судилків, які належать ПЧ- 18.

12 квітня ц.р., в м. Шепетівка невстановлена особа перебуваючи в квартирі місцевого жителя викрала гроші в сумі 300 гривень.

12.04.2018 о 17:39 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 12.04.2018 о 17:39 в смт Гриців, горить очерет. Пожежу локалізовано силами МНС.

13 квітня ц.р., о 15:52 годин до чергової частини Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, надійшло повідомлення, про те, що в м. Шепетівка, на присадибній ділянці, під час проведення земельних робіт виявлено гранату РГД-5, зі слідами корозії, часів ВВВ. Охорона місця події здійснюється працівниками Шепетівського ВП. Знешкодження вибухонебезпечного предмету буде проводитись групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУДСНС України в Хмельницькій області.

13 квітня ц.р., близько 09:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа зловживаючи довірою жителя м. Шепетівка, під приводом продажу бетономішалки, яку виставила на продаж в мережі Інтернет на сайті “OLX”, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 1500 гривень, які заявник в приміщенні банку через термінал, перерахував на банківську картку.

14 квітня ц.р., близько 01:05 години в м. Шепетівка, в дворі будинку, невідома особа, шляхом віджиму замка капоту, проникла до автомобіля марки ВАЗ 2101, звідки таємно викрала акумуляторну батарею.

14 квітня ц.р., о 16:00 год. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом розбиття скла пасажирської дверки автомобіля, таємно викрала барсетку з грошима в сумі 900 грн., 370 доларів США та документами (банківська картка, посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), що належали місцевому жителю.

14 квітня 2018 о 11:52 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Шепетівка, горить допоміжна безхозна споруда. Потерпілих не має. По прибуттю на місце події працівників поліції встановлено, що за вказаною адресою поряд із гаражними приміщеннями сталось загоряння сміття внаслідок необережного поводження з вогнем. Завданих збитків внаслідок пожежі не має.

15.04.ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшло повідомлення від чергового по ст. ДЕПО, про те, що в м. Шепетівка, на ст. ДЕПО, по прибутті на ст. ДЕПО при обході в одному із вагонів виявив відсутність одного дерев’яного пасажирського сидіння.