Портал новин

Набори LEGO «6 цеглинок» для першокласників уже на київському складі

Першу чергу благодійної допомоги від LEGO Foundation  доставили на склад.  1 вересня 2018 року кожен першокласник в Україні отримає для навчання в школі набір LEGO «6 цеглинок». Надалі обласні державні адміністрації та місто Київ мають забрати вантаж для подальшого розвезення.     

«Для розміщення лише цього вантажу нам знадобилося близько 1тис м3 площ, а це – лише перша черга доставки. Так, для довезення всіх наборів «6 цеглинок», що розраховані на кожного першокласника, знадобилося близько 8 великих фур, а для доставки всіх  «LEGO Play Box» потрібно близько 45 фур. Як ми попередньо й анонсували, масштаби допомоги такі, що зробити вчасно і доставити нам всі набори  «LEGO Play Box» неможливо, саме тому для 7 областей набори доставлені вже зараз, а для решти доставлятиметься ще 3 етапами підвезення. Однак ми гарантуємо, що 1 вересня кожен першокласник матиме для навчання набір «6 цеглинок», – пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Усі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. Цей документ став результатом  8-річної співпраці Міністерства з Фондом.

Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в усіх 1 класах України як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

Наразі тренери The LEGO Foundation додатково проводять навчання 3,5тис вчителів, які братимуть 1 класи у 2018-2019 навчальному році.

Джерело:МОН