Портал новин

«Укрпошта» підвищила тарифи на доставку листів на 40%

Відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв‘яку та інформатизації (НКРЗІ) ПАТ «Укрпошта» підвищило тарифи на доставку листів на 40% від сьогодні, 10 вересня 2018 року.

Тарифи на послуги поштового зв‘язку підвищуватимуть у два етапи: перший із 10 вересня поточного року, другий – з 1 січня 2019 року.

З 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г – на 2 грн.

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 3 грн. (із ПДВ), або на 30%, у межах області, на 20% – в межах України.

Другий етап підвищення цін на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на ці самі послуги на 14,3% для листів та на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 15,3% усередині області, на 11,1% – по Україні відповідно.

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги під час пересилання відправлень у рамках послуги “Укрпошта стандарт” не змінюються.

Джерело: Інтерфакс-Україна