Портал новин

Правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

Під час слідства встановили, що житель м. Кам‘янець-Подільський, з метою отримання стабільних незаконних прибутків, у квітні 2017 року створив злочинну групу, до складу якої залучив ще трьох осіб.

Один з них виготовляв алкоголь в цеху, а організатор з іншими членами групи закупляти сировину та продавали готову продукцію замовникам.

У Кам‘янець-Подільському орендували нежитлові приміщення, обладнаних під цехи виготовляли алкоголь. Використовуючи спеціальне обладнання, спільники виготовляли продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в так звані «beg-in-box», ПЕТ пляшки та каністри різної ємності з логотипами написів «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин», «Абсолют» та іншими.

У подальшому, ділки реалізовували виготовлену продукцію кінцевим споживачам через мережу закладів громадського харчування м. Кам’янець-Подільський та  Кам’янець-Подільського району.

Незважаючи на методи конспірації в червні цього року діяльність групи припинено, а під час санкціонованих обшуків вилучено обладнання, яке використовувалось у злочинній діяльності, та продукцію на суму близько 1,9 млн. грн.

Наразі викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28  ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою, шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей).

Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Джерело:Прокуратура Хмельницької області