Портал новин

Близько 500 молодих шепетівчан знайшли роботу

У січні-вересні 2018 року статус безробітного у Шепетівській міськрайонній філії мали 769 осіб у віці до 35 років. 

Станом на 01.10.2018 року на обліку в службі зайнятості перебувало 231 особа цієї категорії безробітних. Із них, за професійним  досвідом раніше працювали у сфері  сільського, лісового та рибного господарства – 9,5%, в  переробній промисловості -9,1%, оптовій, роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів – 17,3%, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності – 2,6%, тимчасовому розміщуванні й організації харчування – 3,0%,  державному управлінні й обороні – 25,5%, освіті – 3,5%,  охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги – 6,1%,  звільнених  з військової служби – 8,2%.

Служба зайнятості  надає  інформаційну,  консультаційну  та профорієнтаційні послуги для населення з метою їхнього процевлаштування, підвищення кваліфікації, залучення до громадський та інших робіт тимчасового характру.

За  сприяння  служби зайнятості у січні-вересні 2018 року знайшли роботу 461  молода особа, в тому числі 298 безробітних. Із них, започаткували власну справу 5 осіб. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та задоволення кадрових потреб роботодавців проходили професійне навчання 143 особи. Здійснено одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 5 безробітним  з числа молоді віком до 35 років.

За 2018 рік 132 молодих особи  працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.

Джерело:  Шепетівська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості.