Портал новин

Шепетівчани ходили в міську раду опалення вимагати

Містяни ходили за поясненнями. Рішення виконкому про початок опалювального сезону не дало результату і в помешканнях містян дасі холодно. Обурені шепетівчани пішли за поясненнями до влади. З народом спілкувався перший заступник мера Володимир Вихівський і секретар міської ради Микола Кикоть. 

Однак, нічого нового містяни не почули. Міська рада виграла суд про повернення “Енергоінвесту” на баланс міста, але підприємство досі не повернули. За словами Володимира Вихівського “Енергоінвест” немає номінацій на газ від НАК “Нафтогаз Україна”.

Жителі хотіли поспілкуватись з мером, але очільник розповідав про історію міста на громадському форумі  присвяченому питанням української мови, який відбувався одночасно з віче у актовій залі дитячої музичної  школи.

Зустріч закінчилась тим, що громаду запросили на сесію міської ради у четвер, 25 жовтня. Серед іншого там вирішуватимуть і питання опалення.

Нагадаємо, 18 жовтня виконавчий комітет міської ради прийнв рішення про початок опалювального сезону. Тим самим зобов‘язавши ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” розпочати опалювальний сезон 22 жовтня.