Портал новин

Пенсіонер проведе за гратами 8 років за вбивство дружини

Вирок 65-річному полончанину виніс Ізяславський районний суд. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області. Подія сталася 16 травня у Полонному. Близько п’ятої години ранку між подружжям виникла сварка, в ході якої чоловік схопив макогін і кілька разів вдарив потерпілу по голові. Зрозумівши, що жінка жива, душив її подушкою та мотузкою доки вона перестала подавати ознаки життя.

За словами правоохоронців чоловік залишив тіло в будинку, а сам переселився в літню кухню і цілий тиждень там пиячив. Тривалу відсутність господині помітили сусіди і аж через тиждень, 24 травня, повідомили про це її родичів, а ті вже викликали поліцію.

Прокуратурою в суді повністю доведено вину чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Як повідомив керівник галузевого відділу прокуратури області Сергій Наконечний, вироком Ізяславського районного суду засудженому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Джерело: Портал “Є”