Портал новин

Українська сторона планує відвідати військовополонених моряків, серед яких є шепетівчанин

Члени московської Громадської наглядової комісії (ГНК) відвідали 21 українського моряка, які утримуються у московському СІЗО «Лефортово». Серед них і наш земляк – шепетівчанин Сергій Цибізов.  На своїй сторінці у Фейсбуці уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова написала:

«Щойно отримала офіційну інформацію від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. Вона повідомила, що члени московської Громадської наглядової комісії (ГНК) відвідали 21 українського моряка, який утримується в Лефортовському СІЗО. З кожним з них розмовляли. За словами Москалькової, умови утримання українських військовополонених «відповідають міжнародним стандартам, скарг та звернень з їхнього боку немає»», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, Денісова зазначила, що члени ГНК також відвідали трьох українських моряків, які утримаються в медичному підрозділі «Матросской тишини». Їхнє лікування проходить нормально. Наступного тижня їх відвідає уповноважений з прав людини в місті Москва, а також Уповноважений з прав людини в РФ Москалькова.

Омбудсмен України додала, що має намір завтра провести перемовини з Москальковою щодо надання їй можливості відвідати наших моряків.

Джерело: Портал “Є”