Портал новин

22-річного юнака засудили за вчинення розпусних дій щодо малолітньої

Суд встановив, що обвинувачений житель одного із сіл Волочиського району, 1996 року народження разом із своїми знайомими цілу ніч розпивали спиртні напої, слухали музику і спілкувались. Через деякий час хлопець покинув компанію і пішов до будинку де спали двоє малолітніх дітей.

Шляхом віджиму рами дерев’яного вікна кухонної кімнати він незаконного проник у житловий будинок. У одній із кімнат він знайшов малолітню, що спала і переніс її до іншої кімнати. Там він вчинив відносно дівчинки розпусні дії, сексуального характеру.

Через крик дівчинки прокинувся її брат, він включив світло і зайшов у кімнату, де побачив частково роздягнених сестричку та обвинуваченого в ліжку. Чоловік  одягнувся і втік, а дітки розповіли про все що сталось матері, котра повернулась через деякий час додому.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років 6 місяців. При цьому, суд перекваліфікував дії обвинуваченого із ч.3 ст. 15 і ч.4 ст.152 КК України злочину (замах на зґвалтування малолітньої) на  ч. 2 ст. 156 КК України ( вчинення розпусних дій щодо  малолітньої), оскільки суд не здобув доказів, які б підтверджували наявність умислу обвинуваченого на згвалтування малолітньої, не підтверджують це і малолітні діти.

Призначаючи  покарання суд врахував, що обвинувачений вину у скоєному не визнав, не розкаявся у вчиненому. Чоловік  вчинив умисні тяжкий та невеликої тяжкості злочини. При цьому тяжкий злочин, вчинений відносно малолітньої особи,  що свідчить про його особливу суспільну небезпеку, тож суд прийшов до висновку, що виправлення обвинуваченого можливе лише в умовах ізоляції від суспільства.

Джерело: Хмельницький міськрайонний суд