Портал новин

102 інформує: зведення подій за 13.04 – 22.04.19

13 квітня ц.р., близько 02:30 годин в с. Рилівка, Шепетівського району, місцева жителька під час суперечки спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю.

14 квітня ц.р. близько 01.00 години поблизу с. Рилівка, Шепетівського району, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприємних відносин спричинив тілесні ушкодження, місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

14 квітня ц.р. о 17:30 год., в с. Судилків, Шепетівського району, місцевий житель, спричинив тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин на обличчі для місцевої жительки.

15 квітня ц.р. в період часу з 09.00 по 12.30 годин в м. Шепетівка невідома особа шляхом підбору ключа проникла до будинку, який належить місцевій жительці, звідки викрала грошові кошти та ювелірні вироби. Сума завданого збитку встановлюється.

15 квітня ц.р. в період часу з 10.30 по 15.00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом демонтажу віконної рами, проникла у будинок місцевої жительки, звідки таємно викрала грошові кошти.

15 квітня ц.р. о 19:00 год. надійшло звернення директора Школи-гімназії про те, що в ніч на 14 квітня ц.р. невстановлена особа знаходячись поряд із приміщення навчального закладу, шляхом вільного доступу таємно викрала металеву огорожу навколо газової котельні. Сума завданого збитку встановлюється.

15 квітня ц.р. близько 21.00 годин в с. Городище, Шепетівського району, невідома особа шляхом розбиття вікна проникла до автомобіля марки Рено, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала компресор та навігатор. Сума завданого збитку встановлюється.

В ніч на 15 квітня ц.р., в м. Шепетівка, поблизу ЗОШ № 8, невстановлена особа шляхом вільного доступу, з повітряної лінії електрозв’язку, таємно викрала телефонний кабель марки ТПП 100*2*0,4 – довжиною 58 метрів, який належить ВАТ “Укртелеком”. По даному факту проводиться перевірка.

16 квітня ц.р., близько 15:00 години в м. Шепетівка, в приміщенні кафе, невстановлена особа шляхом вільного доступу з жіночої сумки місцевої жительки, таємно викрала гаманець в якому знаходилися грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

18 квітня ц.р., близько 19:40 години під час поїздки в маршрутному автобусі № 1 А, сполученням “Шепетівка – Судилків”, невстановлена особа шляхом вільного доступу з жіночої сумки жительки с. Судилків, Шепетівського району, таємно викрала гаманець в якому знаходилися грошові кошти та документи. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

19 квітня ц.р., близько 23:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа під час суперечки спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю.

19 квітня ц.р., близько 13:50 годин в м. Шепетівка, на зупинці громадського транспорту, невстановлена особа шляхом вільного доступу з сумки місцевої жительки викрала гаманець з грошима.

В період часу з 20:00 години 19 квітня ц.р., по 08:30 години 20 квітня ц.р., в м. Шепетівка, в дворі будинку, невстановлена особа шляхом підбору ключа, проникла в автомобіль марки “ВАЗ”, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала акумуляторну батарею та запасне колесо. По даному факту проводиться перевірка.

20 квітня ц.р., близько 18:00 години в с. Лавринівці, Шепетівського району, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі співмешканці місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 22 квітня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу, через незачинені двері проникла в сарай домогосподарства, яке належить місцевому жителю, звідки таємно викрала 5 індиків та 10 курок. По даному факту проводиться перевірка.