Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 12.05 – 18.05.19

12.05.2019 близько о 11:00 годин в с. Велика Медведівка, Шепетівського району на неорендованому сільському ставку, місцевий житель за допомогою сіток здійснював ловлю риби. З місця події вилучено сітки та рибу.

12 травня ц.р. о 20.45 годин на лінію 102 надійшло повідомлення, жительки с. Червоний Цвіт, Шепетівського району, про те , що її чоловік зберігає мисливську рушницю. Виїздом встановлено, що чоловік заявниці у власному домоволодінні зберігав предмети схожі на гранату РГД-5, запал до неї та мисливську гладко ствольну рушницю. Вилучені предмети направлено на дослідження в НДЕКЦ.

В ніч на 13 травня ц.р. в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом пошкодження замка вхідних дверей, проникла до будинку місцевого жителя, звідки таємно викрала відео програвач та грошові кошти. Сума завданого збитку встановлюється.

В ніч на 13 травня ц.р. в с. Михайлючка, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом зламу замка вхідних дверей, проникла у приміщення магазину, місцевої жительки, звідки таємно викрала грошові кошти.

13 травня ц.р. в період часу з 8:00 по 18:00 год. в с. Червоний Цвіт, Шепетівського району, невстановлена особа  знаходячись на території домоволодіння місцевої жительки, шляхом вільного доступу, з колодязя таємно викрала водяний насос. Сума завданого збитку встановлюється.

14 травня ц.р., о 13.30 годині в чергову частину Шепетівського ВП надійшли матеріали з Управління служби безпеки України в Хмельницькій області, за зверненням В.о. начальника Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області, про те, що в період часу з 01 січня 2019 року по 05 квітня 2019 року в м. Шепетівка, посадові особи ПрАТ «Шепетівкагаз» та ПП «Компанія»Надежда» з порушенням технології очистки сховища, видалили з 17 резервуарів, де зберігається скраплений газ «шлам» (осадок, що залишається на дні резервуару під час довгого зберігання скрапленого газу), що містить шкідливі фізико- хімчні елементи. Вказані відходи, вагою близько 17 тон працівники ПрАТ «Шепетівкагаз» та ПП «Компанія» Надєжда» вивезли за територію підприємства та з недотриманням вимог природоохоронного законодавства загорнули землею та побутовими відходами на земельній ділянці, навпроти ПрАТ «Шепетівкагаз», яка належить Шепетівській міській раді, що може призвести до порушення норм екологічної безпеки та, як наслідок, негативного впливу на навколишнє природне середовище.

15 травня ц.р., близько 18:00 години в с. Чотирбоки, Шепетівського району, місцева жителька, на ґрунті неприязних відносин, навмисно наїхала велосипедом на іншу місцеву жительку, від чого остання впала та отримала тілесні ушкодження. По даному факту проводиться перевірка.

16 травня ц.р. о 19:50 год. в с. Купине, Шепетівського району, з території колишнього цегельного заводу, що належить  місцевому жителю, невстановлена особа, шляхом розбиття віконного скла намагалась проникнути до приміщення та вчинити крадіжку майна заявника. По даному факту проводиться перевірка.

17 травня ц.р., близько 15:00 години в м. Шепетівка, в дворі будинку місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця іншому місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

18 травня ц.р., близько 12:00 годин в с. Червоний Цвіт, Шепетівського району, місцева жителька, шляхом вільного доступу через незачинені двері проникла в будинок іншої місцевої жительки, звідки викрала гаманець з грошима.

18 травня ц.р., близько 13:50 годин в м. Шепетівка по вулиці Судилківська, поблизу магазину “Зелений” водій автомобіля марки Нива 2121, місцевий житель не врахував дорожню обстановку в наслідок чого допустив наїзд на пішохода, місцеву жительку, яка перетинала дорогу по пішохідному переходу. Постраждалу госпіталізовано в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ з тілесними ушкодженнями.