Портал новин

Координатором на Хмельниччині від Вакарчука став Василь Міракін

Радник нинішнього голови облдержадміністрації Вадима Лозового та ТзОВ «ДУБОВО-АГРО» став координатором в області від партії Святослава Вакарчука «Голос». Про це пишуть на сайті партії.

Фото з Facebook 

Координатори партії “Голос” в областях долучилися також і до політичного крила команди. Після парламентських виборів вони будуть готуватись до місцевих виборів, запланованих на 2020 рік.

“Ми взялися за велику задачу — зміна політики в Україні. І, я впевнений — ми це з вами зробимо. Що таке успішна країна сьогодні? Це три складові: верховенство права, якісний державний апарат і демократія. В світі майже не існує країни, яка би починала з демократії. Тому що демократія — це свобода. Поки держава працює як неправильний механізм, про свободу говорити зарано. Тому наша з вами задача — полагодити державний механізм,” — сказав новим членам команди “Голос” Святослав Вакарчук.

Всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії . Їх завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Вже від сьогодні зі своїми пропозиціями можна звертатися до них.

Фото: Вакарчук з обласними координаторами партії “Голос”

Василь Міракін свого часу очолював Хмельницьку обласну парторганізацію “УДАР Віталія Кличка”, на місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, був і в правлінні першого національного аграрного кооперативу, співзасновником агенції сталого розвитку Хмельницького “АСТАР” та ще кількох підприємств.

За даними декларації, яку він подав у березні 2019 року, як претендант на посаду заступника голови Хмельницької ОДА, має корпоративні права ТзОВ “ДУБОВО-АГРО”,  ТзОВ “ДУБОВО”,  ТзОВ  “ВІТА МЕЛІТА”, ТзОВ “АГЕНЦІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”. У перших трьох є й кінцевим бефенефіціаром. За минулий рік заробив більше пів мільйона гривень. В грошових активах – 40,5 тисяч доларів, 15,25 тисяч євро та 396 тисяч гривень.

Джерело: DEPOХмельницький