Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 08.06 – 17.06.19

08 червня ц.р., близько 20:27 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, невстановленим способом заволоділа банківською карткою, яка належить місцевій жительці, з якої в подальшому зняла та викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

09 червня ц.р близько 14:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевого жителя. по даному факту проводиться перевірка.

10 червня ц.р., близько 01:30 години в м. Шепетівка, поблизу магазину “Яна”, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі  жителю с. Судилків, Шепетівського району. По даному факту проводиться перевірка.

10 червня ц.р., близько 12:00 години в м. Шепетівка, поблизу магазину “Бістроф”, невстановлена особа шляхом вільного доступу з жіночої сумки місцевої жительки, таємно викрала мобільний телефон. По даному факту проводиться перевірка.

11 червня ц.р. близько 13.30 годин в м. Шепетівка, дві невстановлені особи жіночої статі, представившись працівниками тепломережі під приводом огляду системи опалення проникли до будинку місцевої жительки, де із серванту шляхом вільного доступу таємно викрали грошові кошти.

12.06.2019 о 07:38 надійшло повідомлення про те, що 10.06.2019 о 01:30 в м. Шепетівка, невідома особа під час суперечки спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю.

В ніч на 12 червня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом пошкодження замка вхідних дверей проникла до сарайного приміщення місцевої жительки звідки таємно викрала належні останній дерев’яні дошки та газовий котел. Сума завданого збитку встановлюється.

12 червня ц.р., 21:40 год., на перегоні Радовилів-Майдан-Вила, локомотив вантажного потяга, здійснив наїзд на жителя с. Дубіївка, Шепетівського району. Внаслідок вказаної події затримки руху потягів не допущено. Постраждалого доставлено до Шепетівської ЦРЛ.

12 червня ц.р., о 22.20 годині до Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області надійшло звернення жительки с. Городище, Шепетівського району Хмельницької області, про те, що 10 червня ц.р., близько 18:00 години пішла з дому в невідомому напрямку її донька 2003 р.н., жителька с. Городище, Шепетівського району.

12 травня ц.р., близько 10:00 години в с. Михайлючка, Шепетівського району, невстановлена особа перелізши через дерев’яну загорожу проникла в двір домогосподарства, яке належить місцевому жителю, звідки таємно викрала передню стійку в зборі до автомобіля марки “ВАЗ “. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 08:00 години 12 червня ц.р., по 08:00 години 13 червня ц.р., в м. Шепетівка, на території гаражного кооперативу № 1, невстановлена особа шляхом розбирання даху проникла в гараж, який належить місцевому жителю, звідки незаконно заволоділа належним йому спортивним мотоциклом марки “Honda “. Вживаються заходи щодо встановлення місця перебування викраденого та встановлення особи причетної до скоєння даного злочину.

13 червня ц.р., близько 00:10 годин в смт Гриців, Шепетівського району, поблизу центрального парку невстановлена особа, шляхом вільного доступу незаконно заволоділа скутером Хонда, що належить  жителю смт. Гриців, Шепетівського району. Даний транспортний засіб було виявлено під час патрулювання поліцейськими СРПП Шепетівського ВП в м. Шепетівка в справному стані. Вживаються заходи щодо встановлення особи причетної до даного злочину. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 13 червня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу здійснила крадіжку контактного кабелю живлення козлового підйомного крану, довжиною близько 100 метрів, що належить ПрАТ “Укрзалізниця”. Вартість викраденого встановлюється. З місця події вилучено кабель з слідами пошкодження. По даному факту проводиться перевірка.

13 червня ц.р., близько 04:00 години в с. Мальованка, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу проникла в двір домогосподарства, яке належить місцевій жительці, звідки таємно викрала велосипед марки “Україна”. По даному факту проводиться перевірка.

13.06.2019 о 23:17 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 13.06.2019 близько 22:00 год в с. Серединці, Шепетівського району, поблизу сільського магазину місцевий мешканець на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс тілесні ушкодження у вигляді синців для іншого місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

13.06.2019 о 23:17 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 13.06.2019 близько 22:00 год в с. Серединці, Шепетівського району, поблизу сільського магазину місцевий мешканець на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс тілесні ушкодження у вигляді синців для місцевої жительки. По даному факту проводиться перевірка.

14 червня ц.р., близько 20:00 години в с. Березне, Шепетівського району, в будинку місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця сестрі, місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

15 червня ц.р. в період часу з 17:30 по 19:30 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу з жіночої сумки, яка знаходилась в палаті  дитячого відділення водолікарні, здійснила крадіжку грошових коштів, що належали жительці с.Корчик, Шепетівського району. По даному факту проводиться перевірка.

16 червня ц.р., в період часу з 14:00 по 17:00 години в с. Михайлючка, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу, через незачинені двері проникла в будинок, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

16 червня ц.р., близько 03:30 години в с. Судилків, Шепетівського району, місцевий житель, шляхом вільного доступу пошкодив скло у вікні будинку, проникнув до нього, чим порушив недоторканість житла, місцевої жительки, зі слів заявниці викрадено нічого не було. По даному факту проводиться перевірка.

16 червня ц.р., близько 23.45 годин в с. Михайлючка, Шепетівського району, поблизу кафе-бару “Печера” місцеві жителі, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинили тілесні ушкодження у вигляді синців на тілі місцевому жителю.

17 червня ц.р. близько 21.40 годин в м. Шепетівка на залізничному вокзалі ст. Шепетівка невідома особа шляхом вільного доступу із кишені шортів таємно викрала мобільний телефон, який належить  жителю м. Полоне.

17 червня ц.р. близько 17.30 годин в м. Шепетівка місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження жителю с. Голинь Калушського р-ну., Івано-Фраківської обл.