Портал новин

[ВАЖЛИВО] До уваги одержувачів субсидії

Початок опалювального періоду для домогосподарств з індивідуальним опаленням в Шепетівці розпочинається з 16 жовтня 2017 року .

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується окремо на опалювальний сезон та неопалювальний сезон.

Розрахунок субсидії на опалювальний період (з 16 жовтня по 15 квітня включно) для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, буде проведений автоматично без звернення одержувачів.
Повідомлення про розмір субсидії на опалювальний період будуть доставлені одержувачам за адресою реєстрації.
Звертаємо увагу, що норма газу/електричної енергії на жовтень буде в два рази менша порівняно з наступними місяцями, в зв’язку з початком опалювального періоду з 16 жовтня.

З 19.08.2017 року змінено норми користування послугами з газопостачання:
– за наявності газової плити в разі відсутності центрального гарячого водопостачання та газового водонагрівача 5,4 куб. метрів на одну особу в місяць;
– за наявності газової плити та газового водонагрівача 10.5 куб. метрів на одну особу в місяць.

За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення каб. №115, тел. 5-80-28.