Портал новин

За поточний рік на території Хмельниччини виявлено 157 “нелегалів”

Загальнодержавне відпрацювання за назвою “Мігрант” розпочалось в Україні 16 жовтня. Головною метою заходу є запобігання нелегальній міграції та іншим правопорушенням, вчинюваним іноземцями на території України. Задля виявлення порушників міграційного законодавства ДМС Хмельницької області тісно співпрацює з обласною поліцією.

Так, з початку року на території Хмельницької області було виявлено 157 нелегальних мігрантів. Стосовно 152 було прийнято рішення про примусове повернення, а стосовно 5 — про примусове видворення. Усі ці рішення виконано. У рамках операції «Мігрант» на Хмельниччині вже є перші результати. Так, 19 жовтня за межі держави було видворено чергового нелегала, громадянина Молдови, який, до того ж відбував покарання за вчинення низки крадіжок на території України.

— Ми подали позов до Шепетівського міськрайонного суду щодо примусового видворення цього громадянина за межі держави, — розповідає Руслана Мартьянова, завідувач сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України в Хмельницькій області. — Наш позов було задоволено повністю, і сьогодні ж у супроводі поліцейських ми доправимо порушника на кордон та передамо його колегам із Молдови.

Варто додати, що супровід процедури видворення постійно здійснюють працівники поліції.

За матеріалами ГУНП у Хмельницькій області.