Портал новин

Укрзалізниця частково оновить пасажирські вагони

«До кінця цього року ПАТ «Укрзалізниця» планує оновити 188 пасажирських вагонів. На наступний рік заплановано оновлення ще до 310 вагонів. Разом це дасть можливість оновити до 500 спальних пасажирських вагонів. Це складає майже 1/6 парку, який ми на сьогодні експлуатуємо», – повідомив під час засіданні Уряду в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Очільник ПАТ «Укрзалізниця» також зауважив, що це найбільший показник оновлення, який мала Укрзалізниця за останні 15 років:

«Це є найамбітнішою програмою, котра реалізовувалась у пасажирському господарстві. Окремо маю підкреслити, що всі вагони виготовляються і модернізуються на українських підприємствах. Це надзвичайно великий обсяг замовлення, що дозволяє запустити цілі галузі машинобудування, котрі простоювали останні 5-7 років»

Зі 188 пасажирських вагонів, які планується оновити до кінця 2017 року, буде придбано 38 і проведено капремонт 150 вагонів. З 310 вагонів, які планується оновити у 2018 році, Укрзалізниця придбає 60 вагонів і виконає капремонт 160 вагонів.

Джерело: Сайт ПАТ “Укрзалізниця”