Портал новин

Викрадач благодійних скриньок отримав 5 років за гратами – Шепетівський районний суд

Шепетівський районний суд виніс рішення у справі про масове викрадення благодійних внесків: обвинувачений 27-річний чоловік зі Славути, винен у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (Відкрите викрадення чужого майна (грабіж), ч. 3 ст. 186 ККУ (Відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення), ч. 3 ст. 185 ККУ (Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення), ч2 ст. 15, ч 3 ст. 186 ККУ (закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення). За ці злочини суддя призначила покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Поки вирок не набрав законної сили, молодий чоловік залишатиметься під вартою і має право оскаржити його в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, правоохоронці нарахували близько 20 епізодів грабежу і крадіжки скриньок з благодійними внесками у Славуті і Шепетівці. Вину обвинуваченого у цих злочинах суд визнав доведеною.

За матеріалами прес-служби Апеляційного суду Хмельницької області.