Портал новин

У міській раді відбулось засідання виконавчого комітету

18 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено понад 40 питань.

На початку засідання члени виконавчого комітету схвалили проект рішення сесії міської ради “Про бюджет міста Шепетівки на 2018 рік” та прогноз міського бюджету на 2019-2020 роки та підтримали винесення його на розгляд сесії міської ради.

Наступними рішеннями виконавчий комітет затвердив встановлення плати та надання пільгових умов за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, надав дозвіл для зарахування в Шепетіський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів з групи ризику для отримання реабілітаційних послуг.

Також виконком розглянув та затвердив тарифи на платні соціальні послуги, що надаються Шепетівським територіальним центром соціального обслуговвання, які почнуть діяти з 1 січня 2018 року. Попередній раз вартість послуг змінювалась навесні 2014 року.

Про стан роботи із зверненнями громадян на окремих підприємствах та установах міста доповів керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук.

В ході засідання члени виконкому проголосували за коригування структури тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення. Зміни в структурі тарифу не вплинуть на його розмір і були внесені, відповідно до змін в законодавстві, які відбулися у 2017 році. Також затвердили кошторисну документацію на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вулиці Якова Гальчевського.

Окрім цього була затверджена кошторисна документація на будівництво вуличної водопровідної мережі по вулиці Максима Залізняка від житлового будинку № 1 до будинку № 25. Цей район буде забезпечено водою в три етапи.

Рішенням виконавчого комітету було затверджено організацію проведення евакуації населення та створення приймальних пунктів евакуації на території Шепетівки у випадку виникнення надзвичайної ситуації на складах зберігання боєприпасів військової частини А-1358 (с.Цвітоха, Славутського району). Відповідно до рішення із зони можливого розльоту боєприпасів евакуації підлягає 550 чоловік.

Також члени виконкому розглянули проекти житлових питань, ряд питаннь містобудування та архітектури, питання видалення зелених насаджень, питання захисту прав та інтересів дітей, тощо.

Джерело: Прес-служба Шепетівської міської ради.