Портал новин

Завершився турнір з волейболу серед юнацьких команд

З 18 по 20 грудня проходив турнір з волейболу серед юнацьких команд загальноосвітніх шкіл міста. Змагання проводилися з нагоди Новорічних свят.

Участь у турнірі прийняли команди дев’яти загальноосвітніх шкіл міста: ЗОШ№1, СЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ№4, школа-гімназія, ЗОШ№6, НВК№3, ЗОШ№8 та НВК№1.

На першому етапі команди були поділені на дві групи. У групах команди по коловій системі змагалися за право в подальшому боротися за перше та третє місце в турнірі загалом: команди-переможці своїх груп в подальшому боролися між собою за перше місце в турнірі; команди, які посідали в групах другі місця, в очному матчі між собою розігрували бронзу турніру.

Змагання пройшли у дружній атмосфері. Учасники турніру продемонстрували багато завзяття до боротьби та досить гарний рівень гри.

В підсумку ж, перемогу святкувала команда НВК№3 (тренер Р.Дмитрик), яка протягом усього турніру не зазнала жодної поразки не тільки хоча б у одному матчі, а навіть і в окремій партії. Друге місце, поступившись у фіналі НВК№3, посіла команда ЗОШ№8 (тренер В.Комкар). Третьою, перемігши у грі за третє місце команду ЗОШ№3, стала команда ЗОШ№1 (тренер А.Колодій).

Команди-призери турніру нагороджені грамотами та м’ячами ШМЦФЗН «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Команда-переможець нагороджена кубком ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Також у кожній команді грамотами відзначено кращого гравця команди, ними стали: Артем Чарінцев (НВК№3), Михайло Демидюк (ЗОШ№8), Денис Гаврилюк (ЗОШ№1), Давид Артеменко (ЗОШ№3), Роман Денисюк (школа-гімназія), Вадим Муштин (НВК№1), Максим Шуляк (СЗОШ№2), Ілля Кобилянський (ЗОШ№6) та Назар Дмитренко (ЗОШ№4).

Змагання організовано та проведено спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та управлінням освіти.

Також організатори турніру дякують НВК№1 за допомогу в проведені заходу.

Джерело: Прес-служба Шепетівської міської ради.