Портал новин

Відбулась позачергова сесія Шепетівської районної ради та засідання комісії з питань бюджету і фінансів

31 січня, перед початком пленарного засідання сесії районної ради, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.

У роботі постійної комісії прийняли участь голова ради Петро Дзяворук, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації і районної ради.

Члени комісії розглянули проекти угод між Шепетівською районною та Грицівською селищною радами, між Шепетівською районною та Судилківською і Ленковецькою сільськими радами. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока проінформувала про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Проекти рішеннь з усіх питань члени комісій запропонували внести на розгляд 26-ої сесії районної ради.

На засіданні позачергової сесії депутатами розглянуто 4 питання, зокрема, про затвердження угод між Шепетівською районною та Грицівською селищною радами, між Шепетівською районною та Судилківською і Ленковецькою сільськими радами, про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По цих питаннях проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока.

Джерело: прес-служба Шепетівської районної ради.