Портал новин

Заходи по легалізації «тіньової зайнятості» і підвищення рівня заробітної плати у районі

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Шепетівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». Відтак, 31 січня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова відбулося чергове спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Участь у роботі комісії взяли представники Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області і управлінь та відділів райдержадміністрації.

На зустріч було запрошено керівників суб’єктів господарської діяльності; проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.
Підводячи підсумки засідання, Сергій Пономарьов підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Джерело: прес-служба Шепетівської райдержадміністрації.