Портал новин

Держслужбовці вшанували воїнів-афганців

Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан, 14 лютого, за ініціативи Шепетівської спілки ветеранів Афганістану та підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району проведено ряд заходів.

Так, голова райдержадміністрації Роман Підопригора, перший заступник Сергій Пономарьов, заступник голови районної ради Артур Мовсісян та активісти спілки відвідали батьків загиблого воїна-афганця Михайла Франчука, які проживають у селі Жолудки Шепетівського району.

В ході зустрічі були висловлені слова вдячності за сина, який, на жаль, не повернувся з афганської війни та вручено сертифікат на отримання грошової допомоги у розмірі 2000 грн. Учасники заходу відвідали могилу воїна-афганця, поклали до неї квіти.

Відповідні заходи відбулись у селі Орлинці. Працівники культури, представники педагогічного колективу відвідали пам’ятник та могилу загиблого воїна-афганця – Сергія Зайчука, до них поклали корзини та квіти.
Цього ж дня відбулася зустріч активу ветеранів Афганської війни та учасниками бойових дій і збройних конфліктів на території інших держав із студентською та учнівською молоддю у Грицівському ВПУ-38. Під час заходу, воїнам-інтернаціоналістам висловили слова подяки за життєвий подвиг, самопожертву, за небайдужість до державотворчих процесів, що відбуваються в Україні. По завершенню зустрічі учасники зібрання поклали квіти та корзини до пам’ятника загиблих воїнів.

Джерело: сайт Шепетівської районної державної адміністрації.