Портал новин

Шепетівські надзвичайники розповідали школярам про тонкощі своєї професії

Протягом 13-14 лютого вогнеборці відвідували загальноосвітні навчальні заклади міста Шепетівка, аби зустрітися із майбутніми випускниками шкіл.

Під час зустрічей із шкільною молоддю рятувальники інформували щодо переваг освіти і професії, розповідали про тонкощі рятувальної справи, акцентувавши увагу на перевагах служби в підрозділах ДСНС України. Також рятувальники ознайомили юнацьку аудиторію із переліком навчальних закладів, що готують кадри для Державної служби з надзвичайних ситуацій, а це: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Національний університет цивільного захисту України у м.Харків, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Вище професійне училище ЛДУ БЖД (м.Вінниця).

Старшокласники, у свою чергу, проявили чималий інтерес до професії вогнеборця, ставили представникам ДСНС безліч питань, на які отримали вичерпні фахові відповіді. Тож є сподівання, що в майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю охочих.

Джерело: ГУДСНС України у Хмельницькій області.