Портал новин

Насилля у сім’ї: чоловік побив свою дружину

У Шепетівському міськрайонному суді на розгляд чекає справа щодо місцевого жителя, якому інкримінують ч.1 ст. 122 КК України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). За матеріалами досудового розслідування, потерпілою у справі стала його дружина.

Події розгортались 09 лютого 2018 року, між подружжям винник конфлікт, через те, що чоловік не забезпечує в достатній мірі  дружину та їх спільних дітей грошовими коштами. Тоді обвинувачений М., вирішив відлупцювати свою дружину, умисно правою ногою завдав їй один удар  в ділянку лівої кисті, внаслідок чого остання впала спиною на підлогу при цьому вдарившись об нею головою. Одразу після цього, діючи умисно, наніс дружині, яка лежала на підлозі, послідовно три удари правою ногою, а саме: два удари правою ногою в ділянку лівої сідниці та один удар правою ногою в ділянку ребер з лівої сторони. В наслідок чого потерпілій завдано тілесні ушкодження у вигляді: закритого перелому лівої променевої кістки, струсу головного мозку, забою м’яких тканин голови, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмежен­ня волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Джерело: сайт Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.