Портал новин

Відбулось засідання комісії райради з питань бюджету та фінансів

22 лютого проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.
У роботі постійної комісії прийняли участь голова ради Петро Дзяворук, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, головні лікарі Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук та Шепетівського Центру ПМСД Андрій Нечипорук, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації і районної ради, представники ОТГ.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, яке провела Валентина Тихонюк, заслухано звіт про використання коштів резервного фонду за 2017 рік та проект рішення про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2018 бюджетному році, по цих питаннях інформувала головний спеціаліст відділу економіки, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Галина Савчук.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока представила на розгляд депутатів звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, а також проекти угод між Шепетівською районною та Ленковецькою, Судилківською і Михайлюцькою сільськими радами, Грицівською селищною радою. Розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік по якому також проінформувала Лариса Сорока.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх вніс на розгляд комісії проект рішення “Про депутатський запит”. Голова ради Петро Дзяворук довів до відома членів постійної комісії перелік питань, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

Проекти рішеннь з усіх питань члени комісій запропонували внести на розгляд чергової 28-ої сесії районної ради, для прийняття за основу.

Джерело: сайт Шепетівської районної ради.