Портал новин

Впровадження новітніх технологій при ремонті водопровідних мереж міста

Наше підприємство неодноразово стикається з необхідністю виконання ремонтних робіт по ліквідації витоків  у чавунних трубопроводах водопровідної мережі міста. Такі роботи звичайно потребують чимало зусиль та часу, що змушує припиняти водопостачання споживачам.

Нещодавно підприємство розпочало використання доущільнювачів розтрубного з’єднання чавуних труб, які використовуються для ліквідації поривів, що виникають в результаті порушення чеканки розтрубного з’єднання напірних чавуних труб різного діаметру.Так на цьому тижні при виконанні ремонтних робіт по вулиці Українській було проведено ремонтні роботи з використанням такого доущільнювача.

Встановлення таких деталей дозволяє ліквідувати витік на діючому трубопроводі без припинення водопостачання на тривалий термін, проводити ремонтні роботи у випадку обмеженого простору в місці витоку. Використання доущільнювачів при ремонті водопровідних мереж дає змогу зекономити кошти та час, уникнути аварійної ситуації в подальшому.

Надалі Водоканал має намір використовувати аналогічні деталі при ліквідації поривів водопроводу, що дасть змогу покращити якість водопостачання у місті.

Джерело: сайт Шепетівкаводоканал.