Портал новин

Позачергова сесія міської ради

1 березня відбулось засідання ХХХVІ (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання, в ході якого депутати розглянули близько десяти питань.

Одним із найважливіших питань було внесення змін до рішення XXXV сесії міської ради від 15 лютого 2018 року «Про затвердження міської Програми «Зміцнення матеріально-технічної бази КЗ «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та покращення надання первинної медико-санітарної допомоги міському населенню на 2018 – 2020 роки».

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Нечипорук зазначив, що надважливим сьогодні є питання кору, адже у Шепетівці було зареєстровано два випадки захворювання на кір. Тому депутати підтримали рішення про закупівлю додаткових 200 доз вакцини проти кору для місцевого населення.

Також на засіданні до складу госпітальної ради Шепетівського госпітального округу було введено Володимира Мазаєва, який займає посаду завідувача Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», замість Віталія Градомського, який не може надалі виконувати ці обов’язки у зв’язку з виходом на пенсію.

Джерело: Прес-служба Шепетівської міської ради.