Портал новин

Вирок суду у справі наїзду на пенсіонерку

Шепетівський міськрайонний суд ухвалив вирок відносно громадянина Д., 1988 року народження, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2. ст.286 КК України.

4 жовтня 2017 року близько 12-ої години, обвинувачений Д., керуючи автомобілем, рухаючись заднім ходом, порушив правила дорожнього руху, в результаті чого здійснив наїзд задньою лівою частиною автомобіля на 86-річну потерпілу М.,  яка знаходилась позаду керованого Д. автомобіля.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди потерпіла М. отримала тяжкі тілесні ушкодження, які небезпечні для життя в момент їх заподіяння, а в даному випадку призвели до смерті М. на місці події.

В судовому засіданні обвинувачений Д., свою вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав повністю, щиро розкаявся, звертався до родини потерпілої неодноразово та пропонував грошову допомогу, від якої відмовились.

Потерпіла сторона просила суд не позбавляти обвинуваченого волі, але наполягла на позбавленні права керування транспортними засобами на максимальний строк.

Дослідивши матеріали справи, врахувавши думку потерпілої, суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 4(чотири) роки з позбавлення права керування транспортними засобами строком на 2(два) роки, та звільнив від відбування основного покарання з випробовуванням з іспитовим строком 2(два) роки.

Джерело: сайт Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.