Портал новин

Про місцеві бюджети говорили у Шепетівській райдержадміністрації

 

Сьогодні, 12 березня, голова райдержадміністрації Роман Підопригора провів нараду з питань наповнення місцевих бюджетів та дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів у 2018 році.
На нараді були присутні голова районної ради Петро Дзяворук, заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко, керівник апарату адміністрації Наталія Лінник, начальник Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Валентина Ординська, головні лікарі – Центральної районної лікарні Валентина Савчук, Вузлової лікарні Валерій Хрищатий, Центру ПМСД Андрій Нечипорук, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Романець, керівники окремих структурних підрозділів адміністрації.
У своєму слові Роман Борисович повідомив, що наразі є складною ситуація із забезпеченням виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ у 2018 році.

«На сьогодні дефіцит у коштах складає: 20 млн. 693 тис. грн. – галузь охорони здоров’я і 1 млн. 935 тис. грн. – галузь освіти. Поряд з тим, не потрібно забувати про оплату комунальних послуг, оновлення медичного обладнання та устаткування, закупівлю препаратів для ветеранів Другої Світової війни, учасників бойових дій, проведення ремонтних робіт та ін. Тому необхідно напрацювати та здійснити ряд заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, реалізація яких забезпечить покриття наявного дефіциту в коштах у поточному році на заробітну плату працівників бюджетних установ та оплату енергоносіїв», – наголосив голова адміністрації.
  Керівники відповідних галузей висловили свої бачення щодо шляхів економії коштів та впровадження заходів, які призведуть до фінансової стабілізації та стабільної роботи протягом бюджетного року закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Намічено та погоджено ряд дій, які в кінцевому результаті повинні дати економію та забезпечити соціальний спокій.
За результатами поданих пропозиція головою Шепетівської райдержадміністрації буде видано розпорядження щодо затвердження та впровадження відповідних заходів.