Портал новин

У Шепетівці створять реєстр дітей шкільного віку

22 березня заступник міського голови Наталія Стасюк провела оперативну нараду з питань організації роботи на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

Учасники засідання обговорили умови створення у Шепетівці реєстру (бази даних) дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які повинні здобувати загальну середню освіту, та учнів по кожному року народження за певною формою.

Облік дітей ведеться в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Міська рада має організувати ведення обліку дітей шкільного віку із залученням відповідних територіальних органів Національної поліції та служб у справах дітей.

Окремим важливим пунктом учасники наради розглянули організацію механізму збору необхідної інформації. Дані про дітей шкільного віку будуть отримуватися від навчальних закладів, служби у справах дітей, спеціальних установ і закладів, які здійснюють їх соціальний захист і профілактику правопорушень, також від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційних організацій тощо.

На даний час питання вивчається для подальшої підготовки проекту рішення та розгляду його на засіданні виконавчого комітету.