Портал новин

Українські рятувальники дбають про безпеку підростаючого покоління

Найважливішу інформацію про те, як уберегти своє життя від небезпеки, рятувальники ДСНС завжди доносять маленьким українцям у цікавій та ігровій формі. Так, для того, щоб малеча знала, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, фахівці Служби порятунку проводять для дітей різного віку цікаві заходи, “Тижні знань з безпеки життєдіяльності”, влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”, а також запрошують на пізнавальні екскурсії до пожежних частин. Особливої актуальності профілактичній роботі цього тижня додають і весняні канікули, які чекають на учнів вже з наступного тижня.

Зокрема, днями миколаївські піротехніки завітали в гості до вихованців загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – центру загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації, де поспілкувалися з малечею про небезпечні предмети. Представники піротехнічного підрозділу продемонстрували дітям своє захисне спорядження та розповіли їм про основні різновиди боєприпасів, а також як слід поводити себе, якщо раптово натрапив на схожий предмет.

Водночас, співробітники 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області взяли участь у Ярмарку професій для учнів загальноосвітніх шкіл м. Дружківки, що проводився у Центрі дитячої та юнацької творчості. Під час заходу діти з цікавістю слухали історії про будні вогнеборців, приміряли захисний одяг та робили у ньому фото на згадку. Дехто навіть пообіцяв у майбутньому обов’язково стати рятувальником.

Цього ж тижня на Хмельниччині, а саме у місті Ізяслав, селищі Чемерівці та в обласному центрі рятувальники провели для дітей акцію “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. В ігровій формі малечі нагадали про правила пожежної безпеки, показали як загасити пожежу, а також розповіли про машини вогнеборців та іншу аварійно-рятувальну техніку.

Загалом, різноманітні просвітницькі заходи, уроки безпеки, а також екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності під час канікул!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

У період весняних канікул, в жодному разі не дозволяйте дітям самостійно відвідувати річки та озера, адже у період відлиги вони становлять особливу небезпеку!

Вирушаючи на відпочинок до водойм або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Джерело: ГУДСНС України у Хмельницькій області.