Портал новин

102 інформує: зведення за 16.04 – 22.04

15 квітня ц.р., близько 16:00 годин в м. Шепетівка місцевий житель шляхом вільного доступу викрав велосипед марки “Україна”.

В період часу з січня по 17 квітня ц.р., в с. Брикуля, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, з нежилого будинку, що перебуває на балансовому утриманні ТОВ “Подільський господар”, таємно викрала 14 металевих дверцят від пічного опалення. Зазначена будівля у реєстрі культурної спадщини не значиться.

17.04.ц.р. в чергову частину Шепетівського ВП надійшл про те, що в період часу з лютого місяця 2018 року по теперішній час невставлена особа шляхом підбору ключа проникла в гаражне приміщення звідки таємно викрала металеві речі загальною вагою близько 50 ти кг.

19 квітня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшло повідомлення о/у СКП Шепетівського ВП, про те, що в м. Шепетівка поблизу дачного масиву було зупинено жителя м. Шепетівка 1983 р.н., та жителя с. Судилків 1969 р.н., які гужовою повозкою перевозили 8 дубових колод по 1 метру кожна. Дані колоди та гужову повозку вилучено на штрафмайданчик Шепетівського ВП. По даному факту проводиться перевірка.

19 квітня ц.р., близько 04:00 години в м. Шепетівка, в дворі будинку, невстановлена особа шляхом віджиму замка капоту, проникла в капотне відділення автомобіля марки “Москвич4 12, звідки таємно викрала акумуляторну батарею марки “Форте”.

В ніч на 19 квітня ц.р., в м. Шепетівка невстановлена особа шляхом вільного доступу з автомобіля марки ВАЗ 2101, викрала АКБ невідомої марки.

В ніч на 19 квітня ц.р., в м. Шепетівка, в дворі будинку, невстановлена особа шляхом віджиму замка капоту, проникла в капотне відділення автомобіля марки “ВАЗ 2106”, звідки таємно викрала акумуляторну батарею марки “Амега 7” та 10 літрів бензину марки А- 95.

В ніч на 20 квітня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла у будинок місцевої жительки, звідки із сейфу таємно викрала належні останній гроші в сумі 13000 грн.

20 квітня ц.р., близько 09:00 годин в м. Шепетівка в магазині невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала тональний крем, косметичний олівець на загальну суму 500 гривень.

В ніч на 20 квітня ц.р. м. Шепетівка, невстановлена особа, знаходячись на даху багатоповерхового будинку, шляхом вільного доступу, таємно викрала телекомунікаційне обладнання ПП чим спричинила збитки на суму 20000грн.

В ніч на 20 квітня ц.р. в м. Шепетівка, поблизу піцерії невідомі особи здійснили крадіжку 4 бетонних бардюрів.

21.04.2018 о 12:58 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 21.04.2018 о 12:57 за адресою: район м. Шепетівка, невідома особа з будинку вкрала мобільний телефон.

21 квітня ц.р., близько 17:30 годин в с. Вовківці в дровнику місцевого жителя виникла пожежа. Причина пожежі та сума збитку встановлюється. Пожежу локалізовано силами МНС. Під час пожежі тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

21 квітня ц.р., близько 01:00 години в м. Шепетівка, в приміщені диско-бару, невідома особа шляхом вільного доступу, з столу, таємно викрала мобільний телефон місцевого жителя.

В період часу з 25 березня ц.р., по 22 квітня ц.р., в м. Шепетівка невідома особа проникнула в двір домогосподарства, де шляхом зриву скоби навісного замка проникнула в будинок, з якого таємно викрала дві металеві плити, холодильник марки “Крістал”, дверку з груби та інструменти, а пошкодивши скло в вікні викрала металеву плиту та лист з нержавіючої сталі, в подальшому з двору домогосподарства викрала металеву драбину.

В ніч на 22 квітня ц.р., в с. Городище, невідома особа, шляхом вільного доступу демонтувала та таємно викрала лавку з металевим каркасом та дерев’яними дошками для сидіння.

23 квітня ц.р., близько 02:35 години в м. Шепетівка, по пров. Котовського, сталося займання автомобіля марки “ВАЗ 211210”. Пожежу локалізовано силами МНС. Сума збитку та причина пожежі встановлюється. Вогнем пошкоджено весь автомобіль.