Портал новин

Мінсоцполітики удосконалює роботу в напрямку соціального захисту ветеранів

Заступник Міністра соціальної політики України Наталка Федорович взяла участь в Міжнародній конференції „VEST: світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя”, яка відбулася у період 24-25 квітня 2018 року в Клубі Кабінету Міністрів України. Зазначена конференція організована Комітетом Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, ГО „Юридична сотня”, ГО „Побратими” університетом Алабами та COMBIN ARMS.

Наталка Федорович доповіла про проведену Міністерством соціальної політики роботу в реалізації державної політики у вирішенні питань соціального захисту ветеранів, у тому числі й учасників антитерористичної операції.

Обмінятись думками та поділитись новітніми підходами у сфері соціальної підтримки ветеранів приїхали провідні фахівці із США, Канади, Великобританії, Хорватії та низки інших країн. До дискусії долучились експерти НАТО та Світового Банку.

Повноцінне залучення України до міжнародних діалогів дало можливість знайти найоптимальніші шляхи вирішення питань, пов’язаних з переходом колишніх військовослужбовців у статус цивільних осіб та вдосконалення системи соціальної підтримки ветеранів.

Джерело: КМУ.