Портал новин

102 інформує: зведення за 30.04 – 06.05

29 квітня ц.р., близько 00:10 години в м. Шепетівка по вулиці Валі Котика, 2, в приміщені диско-бару “Юність”, невідома особа шляхом вільного доступу, з стільчика, таємно викрала жіночу сумку місцевої жительки, в якій знаходилися мобільний телефон гроші та документи. По даному факту проводиться перевірка.  
29 квітня ц.р. о 09:00 год. в м. Шепетівка, невстановлена особа, під приводом продажу автомобіля Фольцваге Т4, розмістила оголошення на сайті ОЛХ та в подальшому шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 2500 грн. місцевої жительки, які заявниця перерахувала на банківську картку.
29 квітня ц.р., близько 23.00 годин в с. Коса Решнівка Шепетівського району, невстановлена особа з подвір’я будинку місцевого жителя скоїла крадіжку 2-х рулонів металевої сітки. Сума збитків становить 1200 гривень. По даному факту проводиться перевірка.
30 квітня ц.р., близько 12:30 годин поблизу с. Вишневе в річці Хомора, місцевий житель здійснював незаконний вилов риби. З місця події вилучено рибу різних порід та сітку для лову риби.
30 квітня ц.р., в період часу з 16:30 по 17:00 годин в м. Шепетівка невстановлена особа шляхом віджиму пластикового вікна проникла в будинок місцевого жителя, звідки викрала ювелірні вироби та гроші. Сума викраденого встановлюється. Проводиться досудове розслідування.
03 травня ц.р., близько 06:30 годин в смт. Гриців на річці Хомора місцевий житель здійснював незаконний вилов риби сіткою. З місця події вилучено рибу різних порід та рибальську сітку.
3 квітня ц.р., близько 09:30 годин невстановлена особа зателефонувавши на мобільний телефон місцевої жительки, представилась її родичом та повідомивши про те, що потрапила  в ДТП і збила людину, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами, які потерпіла перерахувала на банківський рахунок зловмисника.
В період часу з 20:00 годин 2 травня по 20:00 годин 3 травня ц.р., в м. Шепетівка невстановлена особа шляхом пошкодження вікна проникла в будинок місцевого жителя, звідки викрала електроінструмент. Сума збитків становить 10000 гривень. Триває досудове розслідування.
В період часу з 30 квітня ц.р., по 01 травня ц.р., в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку саморобного причіпа, який був припаркований поблизу подвір’я місцевого жителя.