Портал новин

ТОП-4 ідеї подарунків на день сім’ї

15 травня в Україні святкують день сім’ї.  Дата встановлена генеральною асамблеєю ООН і відзначається щорічно.

Якщо ви ще не привітали своїх найдорожчих покваптеся! А наша підбірка допоможе Вам визначитись.

  • Фоторамка та неабияка, а зроблена власноруч. Що може найкраще зберегти теплі родинні емоції? Чаклується таке щастя дуже просто – коробки від дисків, дерев’яні шпажки, блискітки чи вирізки із журналів та Ваша фантазія.
  • Креативний декор = затишок. Тепло оселі створюють щасливі люди, а краси гніздечку додадуть приємні дрібнички. Свічки, декоративні подушки, картини –  будь – що із цього оживить звичний інтер’єр.
  • Солодощі чи смаколики. Гарний настрій – не завадить підсолодити. Не обов’язково вражати вишуканими стравами та екзотичними смаками. Нехай це просто буде смачний шоколад, улюблені фрукти чи солодкий  букет. Повірте, така краса точно не залишиться непоміченою.
  • Поїздка разом. Ніщо так не об’єднує, як спільно проведений час. А якщо він помножений на нові враження – цей час – безцінний. Вируште у спільні мандри: туристичний Львів, активний Київ, історичний Острог чи найближча галява у парку – все у Ваших руках.

Ідей – тисячі. Знайдіть ту одну єдину, яка допоможе потішити Ваших близьких, адже головне у будь-якому святкуванні – щира любов та взаємопідтримка.