Портал новин

Ранкове побоїще: судитимуть двох шепетівчан

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно місцевих жителів А. та К., які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 125, ч.2 ст. 125 КК України.

Встановлено, що 28 квітня 2018 року, близько 6 години ранку, громадянин А. спільно з К., знаходячись навпроти приміщення кафе «Глорія», вступили у словесний конфлікт з потерпілими.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, обвинувачений А. умисно наніс потерпілому М. один удар ногою в ділянку лівої гомілки та один удар кулаком в щелепу, внаслідок чого останній втратив рівновагу та впав, після чого А. наніс ще декілька ударів в голову та в живіт, чим спричинив потерпілому тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Не зупиняючись на досягнутому, А. разом із К., притиснувши до паркану потерпілого В., нанесли вісім ударів в обличчя, чим заподіяли потерпілому тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, що спричиняють короткочасний розлад здоров’я (струс головного мозку).

Обвинувачений А. раніше судимий, в тому числі за аналогічні злочини.

Джерело: сайт Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.