Портал новин

За “наркоту” – 4 роки за гратами

Сьогодні, 7 червня, вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області визнано винуватим раніше судимого громадянина В. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту та незаконний збут наркотичного засобу, вчинене повторно) та призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла.

Так, придбавши у невстановлених осіб наркотичний засіб, В., за попередньою домовленістю неодноразово зустрічався із легендованими особами з метою збуту їм наркотичного засобу – метадону, кожного разу отримував від останніх заздалегідь ідентифіковані грошові кошти в сумі 1200 грн., навзаєм передавав паперові згортки з речовиною білого кольору – метадоном, обіг якого обмежено.

Всього збув метадону масою 0,17928 г. на загальну суму 3600 грн.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та щиро розкаявся, зобов’язувався в подальшому наркотичних речовин не вживати та не збувати.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області. До набрання вироком законної сили обвинувачений буде утримуватись під вартою.

Джерело: сайт Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.