Портал новин

102 інформує: зведення за 11.06 – 17.06

В період часу з 11 червня ц.р., по 15:20 години 12 червня ц.р., в м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу демонтувала та таємно викрала близько 6 метрів металевої сітки, яка слугувала огорожею домогосподарства.

11 червня ц.р. близько 12:30 годин в м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу із автомобіля здійснила крадіжку сумки в якій знаходилися мобільний телефон та грошові кошти близько 5000грн.

11 червня ц.р. близько 12:30 годин в м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу із автомобіля здійснила крадіжку сумки в якій знаходилися мобільний телефон та грошові кошти близько 5000грн.

12 червня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшли матеріали про те, що в період часу з осені 2017 року по теперішній час невстановлена особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку металевої вагонки (б/у) з 2-х кіосків, які належать ПАТ “Укрзалізниці” що розташовані в м. Шепетівка.

12 червня ц.р., близько 14:30 години в с. Городище, у власному будинку місцевий житель, виявив труп батька 1960 р.н. Під час поверхневого огляду видимих ознак насильницької смерті не виявлено, однак в будинку присутні ознаки горіння тому можлива причина смерті удушення чадним газом, який утворився в результаті пожежі яка виникла внаслідок необережного поводження з вогнем потерпілого. Труп для встановлення причини смерті направлено на СМЕ.

12 червня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшли матеріали, про те, що 04 червня ц.р. близько 18.20 год в м. Шепетівка на об’їзній колії ст. Жлобинськ- ст.Шепетівка-Подільська поблизу залізничного мосту невідома особа шляхом вільного доступу здійснила  крадіжку 6 накладок КД50 та 14 болтів для кріплення колій, які належать ПЧ18.

12 червня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшло звернення, про те, що 10 червня ц.р., в с. Судилків, невідома особа шляхом вільного доступу таємно демонтувала та викрала два дорожні знаки та дві металеві стійки.

12 червня ц.р., в період часу з 13:30 години по 20:20 години в с. Устянівка, з сільського пасовища, невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала 2 телят чорної масті віком 4 та 5 місяців.

12 червня ц.р., близько 12:00 годин в м. Шепетівка в міському автобусі, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з кишені куртки жителя с. Савичі, таємно викрала мобільний телефон

13 червня ц.р. о 19:40 годин надійшло звернення ПАТ “Українська залізниця” експлуатаційне Вагоне Депо про те, що близько 12:50 год 30.05.2018р. під час технічного обслуговування поїзда виявили крадіжку з вагона головної частини повітророзподільника, та з вагону відсутність магістральної частини повітророзподільника.

13.06.2018 о 22:37 надійшло повідомлення про те, що в смт Гриців, у гуртожитку з кімнати, невідома особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку мобільного телефона.

В ніч на 14 червня ц.р., між м. Шепетівка та м. Полоне на залізничній зупинці станції с. Поляни, при огляді залізничної колії начальником дільниці ЖД виявив відсутність 25 клемних болтів у зборі та 1 закладний у зборі.

14 червня ц.р., в період часу з 15:00 годин по 18:00 годин в м. Шепетівка, невідома особа, шляхом підбору ключа до замка дверей, проникла до квартири, звідки шляхом вільного доступу із шкатулки, що знаходилась в серванті, таємно викрала вироби із золота, а саме два перстні (чоловічий та жіночий),два кільця, обручка та ланцюжок чоловічий, ланцюжок із хрестиком, перстень жіночий та грошові кошти в сумі 500 гривень.

В ніч на 15 червня ц.р., в м. Шепетівка, в дворі будинку, невідома особа шляхом пошкодження скла у вікні проникла в автомобіль, звідки таємно викрала автомагнітолу та акумуляторну батарею.

В ніч на 15 червня ц.р., в м. Шепетівка, в дворі будинку, невідома особа шляхом пошкодження скла у вікні проникла в автомобіль, звідки таємно викрала музичну колонку.

В період часу з 08.00 годин 16 червня по 15.30 годин 17 червня в с. Плесна Шепетівського р-ну, невідома особа шляхом вільного доступу із незагородженого двору таємно викрала балансири із трактора.

17.06.2018 о 02:17 надійшло повідомлення про те, що в м. Шепетівка, сталося загоряння господарчої будівлі (дровітні) нежилого будинку . Внаслідок пожежі тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Попередня причина пожежі необережне поводження з вогнем.

В період часу з 06 по 17 червня ц.р в м. Шепетівка, в приміщені нежитлового будинку, колишнього гуртожитку невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала 5 елекроплит, елекрощит, 4 емальовані раковини та 4 металеві ліжка, які належать ТОВ “Шепетівському мясокомбінату”.