Портал новин

Шепетівський суд засудив втікача до 5 років позбавлення волі

Засуджений 26-річний чоловік відбував покарання за повторно вчинений грабіж. За сумлінну поведінку та ставлення до праці наприкінці минулого року ув’язненого було переведено до дільниці соціальної реабілітації, де створено сприятливіші умови для відбування покарання.

«Перебуваючи у виправній колонії, правопорушник вирішив вчинити ще один злочин, – повідомляє прес-служба обласної прокуратури. – 8 березня цього року засуджений порушив встановлені межі колонії та самовільно, без дозволу адміністрації залишив територію установи відбування покарання. Затримано зловмисника наступного дня на території Хмельницького району».

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 393 Кримінального кодексу України (втеча з місця позбавлення волі).

За вказаний злочин вироком Шепетівського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі та, з урахуванням невідбутої частини попереднього покарання, остаточне – 5 років позбавлення волі.

Джерело:Прокуратура Хмельницької області