Портал новин

10 мільйонів гривень моральної шкоди хмельничанин хоче стягнути з держави

Позивач просить стягнути з держави 10 мільйонів гривень моральної шкоди та 40 тисяч майнової. Шкоду спричинена йому незнаним рішенням слідчого прокуратури Хмельницької області, що виразилось в незаконному закритті кримінального провадження, що було порушено за заявою цього чоловіка.

«Визначаючи розмір матеріальної шкоди чоловік виходив з того, що витратив на написання різноманітних скарг чотири години свого часу, кожну з яких він оцінив в 10 тисяч гривень, також поніс витрати на фарбу, папір, електроенергію та проїзд, відповідно має намір компенсувати усі ці витрати за рахунок держави, – йдеться в повідомленні прес-служби Хмельницького міськрайонного суду. – Що ж до розміру моральної шкоди – то саме такий розмір вважає чоловік буде адекватним відшкодуванням його моральних страждань».

Поки що судове засідання в цій справі не призначено.

Нагадаємо, до Хмельницького міськрайонного суду вже не вперше надходять дещо нестандартні позови. До прикладу, була скарга на постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж скарга про відмову допиту свідка діда Піхто.

Джерело:ye.ua