Портал новин

Очільник області знову в Шепетівці

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий зустрівся з керівниками району й з представниками  міської ради.

З керівниками району керманич області говорив про дороги, які потребують першочергового ремонту в 2019 році. Це дорога від траси Шепетівка – Хмельницький до с. Городище через с. Пашуки (Судилківської ОТГ), від с. Устинівка до с. Орлиці (Грицівської ОТГ), від траси Шепетівка – Хмельницький до с. Сульжин через с. Вишневе (Ленковелької ОТГ).

Також, під час зустрічі, говорили про виділення коштів для внесення змін в проектно-кошторисну документацію будівництва Перинатального центру районної центральної лікарні на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ОТГ. Голови ОТГ погодились взяти участь у фінансуванні цього проекту, з метою довершення будівництва найближчим часом.

З представниками міста голова ОДА говорив на тему опалювального сезону.

«Звичайний алгоритм дій ви мені маєте надати. Сьогодні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» – це самостійна одиниця. А цю схему, скажімо відверто, яка була на рівні держави, він отримав у спадок. То ж вирішити нам треба, чи ми його топимо взагалі і забуваємо… Хоча такого рішення ви мені також не надаєте. Отже, має бути законний алгоритм злагоджених дій міської ради, депутатського корпусу. А на сьогоднішній день ми тупцюємо на одному місці» – сказав Вадим Лозовий.

Глава Хмельниччини перевірив  підготовку «Енергоінвесту» до опалювального сезону, відвідав котельні  й будинки з лічильниками, які показують реальний обсяг спожитої теплоенергії. Поки що, існує реальна загроза зриву опалювального сезону. Вадим Лозовий виділив три тижні для того, щоб ТОВ «Енергоінвест» і міська рада представили алгоритм дій та варіанти виходу із цієї ситуації.