Портал новин

Сьогодні в Україні стартувала електронна вступна кампанія 2018

З 12 липня в електронних кабінетах вступників відкрили можливість подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів. Зробити це можна до 26 липня.

«Зараз через електронні кабінети свої заяви подали вже більш як 12,5 тисяч вступників, тобто 10% від тих, хто зареєстрував кабінети. Це нормальна стабільна динаміка, система працює в штатному режимі, й ми готові далі приймати заяви від вступників. Але хочу звернути увагу, щоб перед поданням електронних заяв вступники обов’язково перевірили дані, внесені в електронний кабінет. Оскільки після подачі першої заяви вони вже не зможуть виправити жодну інформацію», – зазначила  директора ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Щоб подати заяву, вступнику потрібно зайти до свого електронного кабінету (або створити його), перевірити (або заповнити) всю необхідну інформацію та документи, після чого натиснути кнопку «Подача заяв». У формі вибору конкурсних пропозицій необхідно обрати регіон (зверніть увагу, що м. Київ – у кінці переліку), заклад, освітній ступінь, форму навчання та спеціальність.

Визначившись з конкурсними пропозиціями, вступник має позначити галочкою потрібну, вибрати для неї сертифікати ЗНО, джерела фінансування та пріоритетність (для заяв на бюджет). Відтак він зможе подати заяву, попередньо також підтвердивши згоду із загальними параметрами участі у конкурсному відборі.

Джерело:МОН