Портал новин

“Шепетівка Енергоінвест” визначили терміни від’єднання від мереж ЦО

За ініціативи мешканці Шепетівки комісія з розгляду питань, повʼязаних з відключенням споживачів від мережі централізованого опалення 21 лютого 2018 року прийняла рішення видавати дозволи на відключення квартир від централізованого опалення та дозволити облаштування у цих квартирах автономної системи опалення.

Станом на 12 липня 2018 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» видало 1249 технічних умов. 90 абонентів  вже зняті з абонентського обліку, так як вони підготували необхідний пакет документів, від’єдналися від централізованої системи опалення і надали акти на відключення.

Перед початком опалювального сезону внутрішньобудинкові мережі будинків потрібно наповнити водою та провести гідравлічні випробування. Саме тому, керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт ініціював нараду за участі технічних спеціалістів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», начальника управління ЖКГ в м. Шепетівка, керівників монтажних організацій, які займаються встановленням індивідуального опалення та від’єднанням від мережі централізованого опалення (ЦО).

Метою зібрання було узгодити кінцеві терміни від’єднання від мереж ЦО в міжопалювальний період 2018 року. Керівник теплопостачальної організації розказав представникам монтажних організацій, що від’єднання від мережі централізованого опалення дозволено виконувати до 31 серпня. З 01 вересня від’єднання від мережі ЦО буде призупинено.

Це пов’язано з необхідністю наповнити внутрішньобудинкові системи опалення багатоповерхівок водою, а також розрахувати тариф на послуги централізованого опалення та постачання теплової енергії виходячи з опалювальної площі.

Також під час обговорень, Володимир Кушнір, головний інженер ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», наголосив на необхідності правильно проводити закольцування і спрямування стояків централізованого опалення. Після проведення робіт представники товариства перевірятимуть правильність від’єднання. В разі виявлення порушень, монтажним організаціям доведеться виправляти недопрацювання. Адже багато споживачів залишиться на централізованому опаленні і вони повинні отримувати якісну послугу, тому помилки при від’єднанні інших споживачів від ЦО є недопустимими.

Джерело: Шепетівка Енергоінвест