Портал новин

Хмельниччина отримає іноземних інвеститорів

У Хмельницькій області запрацює нове підприємство, яке вироблятиме автомобільну електропроводку. Німецько-японська машинобудівна компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) викупила ПрАТ «Хмельницький  механічний завод».

За словами представника компанії, її фахівці детально вивчали  та ретельно   аналізували  умови для розвитку свого бізнесу у різних регіонах України. І в результаті зупинилися на Хмельниччині. Вони вважають, що тут є незаперечна перспектива й наявність людей із відповідною освітою.

Виробництво планують запустити через два місяці, до кінця цього року місто отримає майже 6 мільйонів євро інвестицій. Тут буде створено до 500 робочих місць. У наступні два роки їх кількість збільшиться до 2 тисяч. Завдяки цим інвестиціям Хмельницький матиме сучасне підприємництво, додаткові надходження до бюджету, а працівники заводу – достойні заробітки і соціальний пакет.

 «У нашому регіоні – гарний економічний та людський потенціал. І ми зацікавлені у створенні нових робочих місць, які гарантуватимуть працівникам гідні умови праці та високу заробітну плату. Сподіваємось, що залучення інвестицій та створення такого підприємства  слугуватиме  прикладом іншим інвесторам – сказав Вадим Лозовий».

Джерело: ДФС у Хмельницькій області