Портал новин

5 найпопулярніших спеціальностей серед абітурієнтів

Право, філологія, середня освіта, менеджмент т медицина – наразі саме ці спеціальності вступники подали найбільше заяв. Про це розповів заступник Міністерства освіти і науки Юрій Рашкевич.

Серед університетів найпопулярнішими у вступників це:

  • КНУ ім.. Шевченка;
  • ЛНУ ім.. Франка;
  • КПІ ім.. Сікорського;
  • Львівська політехніка;
  • ХНУ ім.. Каразіна.

«Сьогоднішній день можна вважати «екватором» вступної кампанії – тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. До 18-ї години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників», – сказав Юрій Рашкевич.

Він наголосив, що база, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів, працює бездоганно і жодного критичного збою за цей час в її роботі не було.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них понад половина – близько 600 тис заяв – подані в електронному вигляді.

Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тис вступників – це понад 90% відсотків від очікуваної цього року кількості. З них 130 тис вже подали електронні заяви.

Джерело: МОН