Портал новин

За вкрадений телефон шепетівчанка помстилась палицею

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно 61-річної громадянки, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 122, частиною 1 статті 162 КК України.

«Досудовим слідством встановлено, що 15 липня обвинувачена за допомогою ножа відчинила клямку вхідних дверей одного із будинків та проникла всередину, де в той час перебували двоє потерпілих. Після незаконного проникнення до житла, з метою з’ясування обставин конфлікту, який виник між нею та потерпілим з приводу крадіжки мобільного телефону, умисно спричинила тілесні ушкодження останньому», – повідомляють у прес-службі Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.

Додають, що жінка наблизившись до потерпілого, який лежав на ліжку, нанесла один удар дерев’яною палицею в голову, чотири удари в ділянку правої кисті та один удар в ділянку правого стегна, після чого у конфлікт втрутилася інша потерпіла, яка припинила неправомірні дії обвинуваченої, внаслідок чого остання покинула житло.

В результаті протиправних дій потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді саден та синців, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, та перелому основної фаланги пальця, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Джерело: Портал “Є”