Портал новин

102 інформує: зведення подій за 30.07 – 05.08

30 липня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшло повідомлення директора Шепетівського комунального підприємства ВКГ про те, що в ніч на 30 липня ц.р., в м. Шепетівка, поблизу будинку, невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала 1 чавунну кришку каналізаційного люка.

31.07.2018 о 20:58 надійшло повідомлення про те, що в м. Шепетівка, по вул. Карла Маркса, поблизу магазину “Дзеркальний”, водій автомобіля Шкода, допустив зіткнення із автомобілем ВАЗ. Між учасниками події складено європротокол.

31 липня ц.р., о 17:10 годині невстановлена особа шахрайським шляхом під приводом придбання морозильної камери по оголошенню розміщеному в газеті винайняла бус невстановленої марки та повідомила заявницю що розрахується за придбаний товар за адресою міський будинок побуту кабінет №319. Прибувши за вказаною адресою заявниця даного кабінету не виявила, вийшовши на вулицю автомобіля яким перевозився холодильник не було.

01.08.2018 о 18:04 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що м. Шепетівка, поряд магазину “Вопак” заявниця на авто марки Шевроле здійснила наїзд на велику вибоїну.

В ніч на 02 серпня ц.р., м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу, через незачинені двері проникла в сарай домогосподарства, звідки таємно викрала 5 курок.

3 серпня ц.р., близько 17:00 годин в м. Шепетівка поблизу ставу № 4 невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала мобільний телефон марки жителя с. Чотирбоки.

03 серпня ц.р., близько 15:56 години в м. Шепетівка невстановлена особа, зателефонувавши до місцевого мешканця, під приводом продажу мобільного телефона оголошення про продаж якого було розміщене на не встановленому інтернет сайті, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 1300 гривень, які потерпілий через термінал, перерахував на банківську картку.

4 серпня ц.р., близько 11:00 годин в м. Шепетівка місцевий житель на сайті “ОЛХ” мав намір придбати автомобіль марки ВАЗ 2106 та перерахував на банківський рахунок гроші в сумі 500 гривень, як підтвердження про намір придбання та домовився про зустріч в м. Дубно в подальшому власник на телефонні дзвінки не відповідав.

05.08.2018 о 00:18 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Шепетівка, просп. Миру на 4 -му поверсі сталося загорання балкону. Потерпілих не має. При виїзді на місце події було встановлено, що сталося займання на балконі будинку, під час пожежі пошкоджено частину балкону та речі побуту. Тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Причина пожежі встановлюється.

05 серпня ц.р., близько 10:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа перебуваючи в квартирі, таємно викрала мобільний телефон.