Портал новин

Обіцяні бейбі-бокси затримуються

З 1 вересня кожна сім’я при народженні дитини повинна отримувати набір із 25 необхідних речей для немовлят. Міністерство соціальної політики анонсувало це наприкінці серпня. зараз “пакунки малюка” затримуються по всій Україні і Хмельниччина виключенням не стала.

“Через те, що вносилися зміни у постанову уряду, сталася затримка. наразі, наша область перерахувала гроші за пакунки. Замовили їх запасом 1500 штук лише на вересень, та чи надійдуть вони всі, поки невідомо. Імовірно, що постачання розіб’ють на три партії, тобто перша буде лише 500 штук”, – каже заступник директора обласного департаменту соцзахисту Микола Дідик.

За його словами, учора 3 вересня, департамент отримав лист від Мінсоцполітики, в якому вказано, що перша поставка буде з 10 вересня. Далі бйбі-бокси розподілять між пологовими будинками міст та районів.

“Ті породіллі, які виписуються цими днями, згодом отримають свої пакунки у будь-якому разі. При виписці мами мають написати заяву і залишити її у пологовому. Департамент соцзахисту постійно на зв’язку із медзакладом, тому, як тільки бейбі-бокси надійдуть, породіллі зможуть прийти до пологового і там їх забрати”, – додав пан Микола.

Джерело: ВСІМ